Obchodní manager (Bzenec)

UNIKOV Steel spol. s r.o. nabízí v obci Bzenec volnou pracovní pozici "Obchodní manager". Nástupní mzda je 40 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní manager
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Bzenec
Mzda:
40 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
UNIKOV Steel spol. s r.o.
Průmyslová 1582
69685

Další informace o volném místu

Co vás čeká: obchodní činnost směřující k zajištění především nových zakázek - budete oslovovat a komunikovat s novými i stávajícími zákazníky, budete mít na starosti tvorbu cenových a technických nabídek, prezentací, cenové vyjednávání, uzavírání obchodních smluv, obchodní dohled nad vyráběnými zakázkami, odpovědnost za svěřené zákazníky, jejich zakázky a celý projekt, zajišťování odbytu, dodržování a hodnocení plánu odbytu, realizace vymáhání pohledávek, řízení zaměstnaců maloobchodní prodejny, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: pozici vyhovují uchazeči s vysokoškolským vzděláním 1. stupně, vzdělání v oboru finance, obchod aj., ználost práce na PC (Word, Excel), anglický jazyk - pokročilý, německý jazyk - středně pokročilý.
5 týdnů dovolené, motivační odměna, příspěvek na stravu, služební telefon, masáže. Kontakt na tel. 601 552 188, na mail: lenka.jurikova@unikov.cz a osobně po tel. domluvě.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem