Obchodní poradce pro pobočku Hodonín (Hodonín)

Česká pojišťovna a.s. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Obchodní poradce pro pobočku Hodonín". Nástupní mzda je 21 000–38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní poradce pro pobočku Hodonín
Obor(y):
Finance
Obec:
Hodonín
Mzda:
21 000–38 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Česká pojišťovna a.s. - pracoviště Hodonín
Masarykovo nám. 117
695 01 Hodonín 1

Další informace o volném místu

Pracoviště: Masarykovo nám.. 117/25, 695 01 Hodonín. Co bude Vaší pracovní náplní: povedete obchodní jednání s klienty, komunikujete s lidmi osobně či telefonicky, poskytuje profesionální poradenství a uzavíráte s klienty pojistné smlouvy či jiné finanční produkty (penzijní spoření, hypotéky atd.), neustále se odborně vzděláváte a rozvíjíte.
Co na Vás u nás čeká: fixní příjem + provize z uzavřených smluv, další složky odměn, komplexní zaškolení formou odborných tréninků + úzká spolupráce s manažerkou obchodního týmu v prvních měsících zaškolení, příjemné prostředí a skvělý kolektiv. Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky a další.
Co očekáváme my od Vás: chuť komunikovat, mít pozitivní a profesionální přístup ke klientům, zodpovědnost, aktivitu, samostatnost, min. SŠ vzdělání.
Máte zájem se dozvědět více informací? Dejte nám o sobě vědět, pošlete nám svůj životopis, rádi vás poznáme. Do 3 dnů od zaslání životopisu uchazeče mu e-mailem potvrdíme zařazení do výběrového řízení a následně do 30 dnů ho budeme kontaktovat s pozváním k osobnímu setkání, nebo mailem, že jsme dali přednost jinému uchazeči. Životopisy zasílat na mail: cpkariera@ceskapojistovna.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Miluše Valtová
cpkariera@ceskapojistovna.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 1.2.2020