Obchodní zástupce pivovaru (Dolní Bojanovice)

Pivovar Mazák s.r.o. nabízí v obci Dolní Bojanovice volnou pracovní pozici "Obchodní zástupce pivovaru". Nástupní mzda je 30 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní zástupce pivovaru
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Dolní Bojanovice
Mzda:
30 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Pivovar Mazák s.r.o.
Hodonínská 1110
69617

Další informace o volném místu

Hledáme samostatného, cílevědomého a konstruktivního kolegu.
Pracovní náplň: navazování, rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky a následná péče o ně, posílení pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů společnosti, odpovědnost za prodej, zajištění objednávek, pravidelný reporting obchodních výsledků, poradenská a technická činnost.
Profil kandidáta: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, ŘP sk. B - aktivní řidič, komunikační, prezentační a obchodní dovednosti, obchodní praxe, vítáme zkušenost s prodejem piva, příp. nápojů, pozitivní a energický přístup, časovou flexibilitu.
Nabídka: zajímavá práci na HPP u prosperující společnosti, motivační mzdové ohodnocení v závislosti na výkonu (30 - 50 tis. Kč), zaměstnanecké benefity, firemní vůz, mobil, notebook, nástup dle dohody.
Pracovní pozice obnáší: jedná se nejen o udržování obchodních vztahů a řešení obchodní stránky vzájemné spolupráce se zákazníky, ale také o získávání nových odbytišť piva našeho pivovaru.
Kontakt na tel. 774 184 689, na mail: kancelar@pivovarmazak.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem