Obsluha plně automatické pily, skladník/ce (Kyjov)

SpoluWorks Perfecta s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Obsluha plně automatické pily, skladník/ce". Nástupní mzda je 30 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obsluha plně automatické pily, skladník/ce
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Kyjov
Mzda:
30 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SpoluWorks Perfecta s.r.o.
Za Humny 3306/18

Další informace o volném místu

Hlavní pracovní poměr.Nástup možný ihned. Přijímání materiálu, kontrola dodacích listů doprovázejících zboží. Ukládání, kontrola a skladování zboží, kontrola záručních lhůt u zboží. Vyskladnění a vychystávání materiálu do výroby, obsluha plně automatické pily. Expedice zboží, odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek. Vedení předepsané evidence a provádění inventur. Nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladových prostor. Běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního materiálu. Spolupráce s ostatními útvary na pracovišti.
Požadavky: řízení osobních automobilů - řid.sk. B, výhodou: oprávnění pro řízení VZV. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pracovní oblečení, profesní vzdělávání. Kontakt na tel. 724 121 416, na mail: lucie.vavrinova@spolu.works a osobně.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem