Obsluha vrtné soupravy (Lužice)

MND Drilling & Services a.s. nabízí v obci Lužice volnou pracovní pozici "Obsluha vrtné soupravy". Nástupní mzda je 23 500 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obsluha vrtné soupravy
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Lužice
Mzda:
23 500 – 30 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MND Drilling & Services a.s.
Velkomoravská 900/405

518315335

Další informace o volném místu

Do svého týmu hledáme nové spolupracovníky, kteří nám pomohou naši společnost dále úspěšně rozvíjet.
Bude Vás to bavit? Provádět práce spojené s manipulací s vrtným nářadím na pracovní plošině při vrtání, tažení a zapouštění nářadí, vykonávat pomocné práce při běžných jednoduchých opravách méně složitých mechanických částí strojů a zařízení, obsluhovat a udržovat technologické zařízení vrtné soupravy, řídit se pokyny vedoucího směny, udržovat pořádek a čistotu na pracovišti a v jeho okolí, touto pozicí u nás vše začíná a budete se dál rozvíjet v následujících funkcích (vrtný dělník, plošinář, výplachář, motorista, směnový střídač).
Co Vám nesmí chybět? Vzdělání technického směru, maturita výhodou, schopnost práce v náročném provozu a prostředí, disciplína, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost a fyzická zdatnost, ochota cestovat a učit se novým věcem, znalost AJ výhodou.
Jak oceňujeme Vaši kvalitní a poctivou práci? Motivující mzdové ohodnocení, netradiční, zajímavá a perspektivní práce v mezinárodním prostředí, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu cestou studia VŠ při zaměstnání, zázemí a stabilita silné skupiny společností, zkrácená pracovní doba bez snížení mzdy (37,5 hod/týdně), 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky, karta MultiSport a další benefity, které si sami vyberete (8.500,- Kč/ročně).
Místo výkonu práce: Lužice u Hodonína, další vrtné lokality u nás i v zahraničí. Termín nástupu: ihned nebo dohodou. Kontakt na tel. 518 315 335, na mail: kariera-ds@mnd.cz

Kontakt na zaměstnavatele

MND Drilling & Services a.s.
Ing. Jitka Budínková
518315335
kariera-ds@mnd.cz


Poslední změna: před 1 měsícem