Odborný asistent v administrativě - nákupčí (Hodonín)

Air Technology s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Odborný asistent v administrativě - nákupčí". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný asistent v administrativě - nákupčí
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hodonín
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Air Technology s.r.o.
Čajkovského 4235/47
69501

774017139

Další informace o volném místu

Co Váš čeká? Každodenní komunikace s dodavateli, správa agendy zákazníků, vyhledávání nových dodavatelů a vyjednávání podmínek, příprava a kompletace podkladů pro realizované zakázky, zajištění materiálu do zakázek, kontrola dodávek a řešení reklamací, hodnocení dodavatelů, administrace faktur, objednávek, účast na poradách dispečinku, práce v interním systému a SAP, správa tabulek.
Co byste měl/a splňovat? SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, znalost práce s PC, MS Office - Word, Excel, Outlook, AJ nebo NJ na komunikativní úrovni vítaná, příjemné vystupování a komunikativnost, velmi dobré organizační schopnosti, schopnost technického myšlení vítána, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, ochotu učit se nové věci.
Na co se můžete těšit? Motivující finanční ohodnocení , lidský přístup k pracovní době (homeoffice, pružná pracovní doba), 5 dnů volna navíc (2 dny sick days + 3 nepracovní dny), stravenky, příspěvky na sport a relaxaci, možnost vzdělávat se (školení dle potřeby) , služební telefon.
Kontakt na tel. 774 017 139, na mail: kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Air Technology s.r.o.
Bc. Zdeňka Ořeská
774017139
kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz


Poslední změna: předevčírem