Odborný asistent(ka) v oblasti dotací a veřejných zakázek (Bzenec)

JD-dotace s.r.o. nabízí v obci Bzenec volnou pracovní pozici "Odborný asistent(ka) v oblasti dotací a veřejných zakázek". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný asistent(ka) v oblasti dotací a veřejných zakázek
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Bzenec
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
JD-dotace s.r.o. - Bzenec
Úkolky 1055
69681

776788970

Další informace o volném místu

" VŠ vzdělání (alespoň bakalářský stupeň, možnsot spolupracovat i se studenty magisterského stupně VŠ - dle jejich časových možností), ekonomický nebo právnický obor VŠ výhodou (ne podmínkou)
" Praxe v oblasti čerpání dotací nebo zadávání a administrace veřejných zakázek (nebo jiné právní nebo ekonomické odvětví) výhodou (ne podmínkou)
" Schopnost práce s textem - pokročilá schopnost psaného projevu, analytické myšlení
" Pokročilá schopnost práce na PC - MS Office (word, excel, powerpoint)
" Zodpovědnost při práci s citlivými daty, pečlivost
" Příjemné vystupování a prezentační schopnost
" Trestní bezúhonnost
" Řidičský průkaz skupiny B výhodou (ne podmínkou)
" Zájem o trvalou práci, nikoliv si jen dočasně "něco vyzkoušet"
Požadavky pro zařazení do přijímacího řízení:
V případě zájmu, zašlete, prosím, následující dokumenty:
" 1x CV (životopis)
" 1x Motivační dopis (co Vás na pracovní pozici zaujalo, případně doplňující informace o Vás)
" 1x odborný text (v rozsahu cca 1x A4 strany) na téma: "Možnosti a překážky rozvoje malých obcí v ČR" nebo "Možnosti a překážky v rámci zakládání a rozvoje podniků" nebo práce na vlastní téma dle uvážení. Za malé obce lze v této práci považovat zpravidla veškeré obce a města do 3 tis. obyvatel, tedy sídelní útvary venkovského typu, které se obvykle vyznačují horšími podmínkami pro snižování rozdílů v rozvinutosti oproti spádovým oblastem (větší obce
a města). U podniků není třeba definici uvádět, téma můžete pojmout libovolně v souvislosti s podnikatelskou činností. Libovolné téma nabízíme dále v případě, pokud by první ani druhé téma Vám nevyhovovalo. Jedná se nám především o znázornění schopnosti Vašeho psaného projevu a schopnosti vyjádření vlastních myšlenek a názorů, za které nebudete nikterak znevýhodněn(a) v rámci našeho interního hodnocení přihlášek do výběrového řízení). Uvedený požadavek stanovujeme z důvodu toho, že v rámci pracovní náplně se nelze bez schopnosti adekvátního psaného projevu jakkoliv obejít (jmenovitě např. komunikace s klienty nebo úřady, tvorba dotačních žádostí včetně tvorby povinných příloh, podnikatelské nebo investiční záměry, výtah informací klientům, analýzy, právní výklady, tvorba smluv, rešerše…). Zpracovaný text podléhá pravidlům autorského zákona (zákon č. 121/2000 Sb.) a nebude naší společností použit k jakémukoliv dalšímu využití. Příspěvek na dovolenou, stravenky, sick days.
Kontakt na mail: dobias@jd-dotace.cz

Kontakt na zaměstnavatele

JD-dotace s.r.o. - Bzenec
Ing. Jan Dobiáš
776788970
dobias@jd-dotace.cz


Poslední změna: před 1 měsícem