Odborný pracovník/ce trhu práce (RIP) (Hodonín)

Úřad práce České republiky nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Odborný pracovník/ce trhu práce (RIP)". Nástupní mzda je od 23 390 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný pracovník/ce trhu práce (RIP)
Obor(y):
Finance
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 23 390 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky, Krajská pobočka v Brně, Kontaktní pracoviště Hodonín
Lipová alej 3846/8
69501

Další informace o volném místu

Pracovník v projektu "Šance pro rodiče v JmK" a "Život bez bariér v JmK". Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou).
Náplň práce: sledování naplňování indikátorů, přijímání žádostí, uzavírání dohod, metodická pomoc zaměstnavatelům, kontrolní činnost v oblasti oprávněnosti zaměstnavatelů k zapojení do projektu, zařazuje do projektu vhodné uchazeče o zaměstnání, provádí poradenské činnosti.
Platové zařazení v 10. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku.
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu s nejvyšším vzděláním, nejpozději do 3.10.2022 včetně na e-mailovou adresu: vyberova.rizeni.bm@uradprace.cz nebo písemně na adresu: Úřad práce České republiky, Krajská pobočka v Brně, Polní 1011/37, 659 59 Brno.
Více informací na: https://www.uradprace.cz/web/cz/-/odborny-pracovnik-trhu-prace-rip-v-projektu-sance-pro-rodice-v-jihomoravskem-kraji-a-v-projektu-zivot-bez-barier-v-jihomoravskem-kraji-03-10-2022

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny