Odborný prodejce (Ratíškovice)

MACEK a SYN, s.r.o. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Odborný prodejce". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný prodejce
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Za Mlýnem 1418
69602

Další informace o volném místu

Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativnost, uživatelská znalost práce na PC, základní znalost / přehled o účetních dokladech (objednávka, pokladní doklad, faktura, skladové hospodářství = příjemka / výdejka), aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost, časová flexibilita v sezónním období = soboty od zahájení sezóny 08:00 - 11:00 hod. Poznámka: uvítáme znalost NJ.
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč + odměny z obratu po zaškolení, rádi tě zaškolíme, příspěvek na stravování, čtyři týdny dovolené.
Pracovní náplň: prodej zboží a obsluha zákazníků na prodejně, obsluha pokladny, uspořádání a organizace prodejny, udržování čistoty a pořádku v prostoru prodejny. Doplňování zboží na prodejně. Kontrola a tisk cenovek na prodejně. Manipulace, vyskladňování a příjem zboží. Telefonická komunikace se zákazníky. Emailová komunikace se zákazníky. Obsluha VZV. Drobný servis Příjem a vystavení objednávek na prodejně, i v rámci emailové či telefonické komunikace. Řešení objednávek neskladových položek, zjištění dostupnosti u dodavatelů. Řešení nesouladu ceny dopravy účtované e-shopem a realitou, dořešení se zákazníkem. Provedení změn v uspořádání skladu, stavba regálů a podobně. Práce v programu ABRA (vystavování účetních dokladů, inventarizace, příjem a výdej zboží, apod.). Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Odborný prodejce na e-mail: krizova@macekasyn.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Bc. Miroslava Křížová
krizova@macekasyn.cz


Poslední změna: před 1 týdnem