Odborný prodejce s NJ (Ratíškovice)

MACEK a SYN, s.r.o. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Odborný prodejce s NJ". Nástupní mzda je 25 000–30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný prodejce s NJ
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
25 000–30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Za Mlýnem 1418
696 02 Ratíškovice

Další informace o volném místu

Pracoviště: Ratíškovice. Umíš se domluvit německy a máš příjemné vystupování a rád komunikuješ s lidmi? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Odborný prodejce s NJ.
Požadujeme: znalost německého jazyka (schopnost domluvit se), příjemné vystupování, komunikativnost (komunikace se zákazníky na prodejně), uživatelská znalost práce na PC, základní znalost / přehled o účetních dokladech (objednávka, pokladní doklad, faktura, skladové hospodářství = příjemka / výdejka), aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost, časová flexibilita v sezónním období = soboty od zahájení sezóny 08:00 - 11:00 hod.
Poznámka: Všeobecné znalosti z účetních programů uvítáme, ale nevyžadujeme!
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč + odměny z obratu po zaškolení, rádi tě zaškolíme, příspěvek na stravování, čtyři týdny dovolené.
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky a dodavateli, prodej zboží na prodejně, obsluha pokladny, vystavování objednávek, příjem / výdej zboží, fakturace, doplňování sortimentu do regálů a oceňování zboží, správa e-shopu v CZ a DE (např. zakládání produktů, vkládání fotek apod.), komunikace s ostatními odděleními ve společnosti.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Odborný prodejce s NJ na e-mail: krizova@macekasyn.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Miroslava Křížová
krizova@macekasyn.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 16.1.2020