Odborný referent /ka odboru investic a údržby) (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Odborný referent /ka odboru investic a údržby)". Nástupní mzda je 21 800 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný referent /ka odboru investic a údržby)
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
21 800 – 31 240 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

518316341

Další informace o volném místu

Požadavky vzdělání - VŠ/VOŠ stavebního směru, případně SŠ stavebního směru s praxí min. 3 roky ve stavebnictví; více informací na www.hodonin.eu - nabídka zaměstnání
Popis pracovního místa: Zajišťuje přípravu a realizaci investičních akcí a oprav v rozsahu výkonu funkce investora a správce majetku města vč. přípravy smluvních dokumentů, podkladů k administraci veřejných zakázek, podkladů pro projednání v orgánech města, evidence a archivace dokumentace a zajišťování agendy souvisejících činností dle vnitřních norem úřadu.
Stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměn apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele

Město Hodonín - pracoviště
Ing. Jarmila Horská
518316341
horska.jarmila@muhodonin.cz


Poslední změna: před 1 týdnem