Odborný referent/ka, dopravní inženýr/ka (zařazen do odboru investic a údržby) (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Odborný referent/ka, dopravní inženýr/ka (zařazen do odboru investic a údržby)". Nástupní mzda je 24 000 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný referent/ka, dopravní inženýr/ka (zařazen do odboru investic a údržby)
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
24 000 – 31 240 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

Požadavky vzdělání - VŠ/VOŠ stavebního nebo dopravně-stavebního směru; nebo SŠ stavebního směru a min. 2 roky praxe ve stavebnictví, vhodné i pro studenta/ku v posledním ročníku VŠ stavebního směru).
Popis pracovního místa: Příprava a realizace investičních záměrů dopravních staveb, správa a údržba místních komunikací vč. dopravního značení, pasport a vedení registru místních komunikací a dopravního značení.
Více na www.hodonin-eu; v pravém sloupci - Nabídka zaměstnání. Náborový příspěvek - 100.000 Kč dle stanovených podmínek, stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny