Odborný referent/ka - dopravní inženýr/ka (zařazen pro odbor investic a údržby) (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Odborný referent/ka - dopravní inženýr/ka (zařazen pro odbor investic a údržby)". Nástupní mzda je 26 600 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný referent/ka - dopravní inženýr/ka (zařazen pro odbor investic a údržby)
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
26 600 – 31 240 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

Požadavky vzdělání - VŠ vzdělání stavebního nebo dopravně-stavebního směru (vhodné i pro studenty v posledním ročníku VŠ) nebo VOŠ vzdělání stavebního směru,případně SŠ stavebního směru s praxí min. 2 roky ve stavebnictví; více informací na www.hodonin.eu - nabídka zaměstnání
Popis pracovního místa: příprava a realizace investičních záměrů dopravních staveb, správa a údržba místních komunikací vč. dopravního značení,připravuje podklady pro projednání v orgánech města; Více informací na webu města - www.hodonin.eu - v pravém sloupci - nabídka zaměstnání.
Náborový příspěvek ve výši 100.000 Kč - dle stanovených podmíněk, stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměn apod. Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny