Odborný referent/ka marketingu (Ratíškovice)

T Machinery a.s. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Odborný referent/ka marketingu". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný referent/ka marketingu
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
T Machinery a.s.
Baťovka 1285
69602

Další informace o volném místu

Náplň práce: plánování marketingové strategie, aktivní vyhledávání nových příležitostí, rešerše, analýza a vyhodnocování výkonu jednotlivých komunikačních kanálů, příprava a adaptace marketingových a propagačních materiálů, správa sociálních sítí (Instagram, Facebook, LinkedIn, apod.), příprava PR článků a dalších textů, realizace dalších projektů v rámci propagace společnosti.
Požadujeme: předchozí zkušenosti z oblasti marketingu a PR vítány, znalost základních principů a nástrojů marketingu a propagace, znalost technik průzkumu trhu, znalost anglického jazyka velkou výhodou, perfektní znalost češtiny podmínkou, estetické cítění a cit pro detail, silný time management a organizační schopnosti, znalost grafického programu CorelDRAW.
Bonusové volno navíc (5 dnů), příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny, výhodné zaměstnanecké půjčky. Kontakt na tel. 725 862 968, 518 391 560 od 6:00 do 14.30 hod, na mail: kotaskova@tmachinery.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem