Odborný referent/ka pro zeleň (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Odborný referent/ka pro zeleň". Nástupní mzda je 22 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný referent/ka pro zeleň
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

Vzdělání: min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou v oboru zahradnictví, krajinářství, zahradní architektura, životní prostředí.
Kompletní koordinace realizace krátkodobých projektů v trvání do jednoho roku, podle standardizovaných postupů, zpravidla místního významu. Zajišťuje komplexní správu a péči o městskou zeleň (např. údržba, květinová výzdoba, rekultivace devastovaných ploch). Vede a průběžně doplňuje řádnou evidenci ploch městské zeleně zařazené do údržby, zpracovává návrhy uspořádání trvalé zeleně na veřejných prostranstvích.
Přihlášky včetně dokladů, které je nutno předložit k účasti na VŘ (zveřejněny na webu města Hodonína - www.hodonin.eu - pravý sloupec -nabídka zaměstnání. Zasílejste nebo odevzdejte na podatelně města Hodonín v označené zalepené obálce.
Stravenky v hodnotě 140 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 8.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměn apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny