Odborný/á referent/ka oddělení odpadového hospodářství a zeleně (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Odborný/á referent/ka oddělení odpadového hospodářství a zeleně". Nástupní mzda je 19 730 – 28 920 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný/á referent/ka oddělení odpadového hospodářství a zeleně
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
19 730 – 28 920 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

518316308

Další informace o volném místu

Požadavek - SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, výhodou v oboru zahradnické inženýrství, ekologie, zahradní a krajinářské realizace, správa zeleně, arborista.
Veškeré podklady, které je potřeba k účasti na VŘ doložit, jsou uvedeny na www.hodonin.eu - sekce Město- MěÚ - sekce MěÚ - sekce volná pracovní místa.
Náplň práce: zpracovává návrhy uspořádání zeleně, např. stromů, keřů, záhonů ve veřejných prostranstvích; dohlíží nad řádným hospodařením v lesích města Hodonína dle zpracovaného hospodářského plánu; vede přehled pozemků vhodných k náhradní výsadbě, navrhuje náhradní výsadbu a dohlíží na realizaci; spolupracuje při tvorbě a zadání koncepčních dokumentů a projektových dokuemntací vztahující se k zeleni na území města apod.
Stravenky v hodnotě 100 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních, životních výročích a narození dítěte, účast zdarma v jazykových kurzech, apod.

Kontakt na zaměstnavatele

Město Hodonín - pracoviště
Ing. Helena Chrástková
518316308


Poslední změna: před 1 měsícem