Operátor/ka skladování (Hodonín)

MOTOMAX, s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Operátor/ka skladování". Nástupní mzda je 24 000 – 31 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Operátor/ka skladování
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
24 000 – 31 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
MOTOMAX, s.r.o.
Anenská 405/7
69501

Další informace o volném místu

Nabízíme pracovní příležitost v naší společnosti s dlouholetou tradicí a pevným zázemím již od roku 1989 na pozici operátor skladování (vychystávání, vyskladnění zboží na základě objednávky, naskladnění zboží a ostatní spojené s pozicí operátora skladování) Nejedná se o administrativní práci.
Co požadujeme: manuální zručnost, rychlost, perfekcionismus, kamarádskost, dochvilnost, dobrou kondici, normální uvažování, dobrou náladu a smysl pro humor, férovost, kolektivní jednání, řidičský průkaz výhodou (není ale podmínkou).

Co nabízíme: příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti, příspěvek na stravování formou obědového paušálu, možnost seberealizace, 20 dní dovolené, jednosměnný provoz, příjemné, čisté a teplé pracovní prostředí, dobrý kolektiv, pravidelný výplatní den.

Náplní práce je vyskladnění zboží na základě objednávek případně osobního výběru zákazníka. Doplňování zboží, naskladnění zboží a další s tím spojené.
Náš kolektiv a vzájemné přátelství je dlouholeté, nechceme mezi sebe někoho, kdo to nemyslí vážně a za půl roku chce odejít, nechceme mezi sebe narušitele a nepřátele. Chceme týmového hráče. "Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš."
Kontakt na mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem