Operátor/ka skleníku (Mutěnice)

Skleník Mutěnice s.r.o. nabízí v obci Mutěnice volnou pracovní pozici "Operátor/ka skleníku". Nástupní mzda je 21 000 – 31 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Operátor/ka skleníku
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Mutěnice
Mzda:
21 000 – 31 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Skleník Mutěnice s.r.o.
Brněnská 1291
69611

Další informace o volném místu

Stabilní, dynamicky rostoucí společnost zabývající se pěstováním rajčat v pěkném a moderním skleníku, člen značky Čerstvě Utrženo, hledá do týmu šikovného pracovníka do skleníku. Péče o rostliny rajčat po celý pěstební cyklus (vyvazování, spouštění, sklizeň plodů, zaštipování květů). Zkušenosti nevyžadujeme, vše vás naučíme. Bližší popis pracovní náplně sdělíme při osobním pohovoru.
Požadujeme: kladný vztah k přírodě a rostlinám, odpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav, na vzdělání nezáleží. Práce vhodná i pro absolventy.
Nabízíme: nástupní základní mzda 116 Kč/hod. hrubého + příspěvek na stravování 9 Kč/hod. = 125 Kč/hod. hrubého. K tomu dále možnost dosažení výkonnostní odměny až 60,- Kč/hod. hrubého + osobní ohodnocení do 25,- Kč/hod. hrubého (po zkušební době). Mzda po zapracování až do 210,- Kč/hod. hrubého. Po odpracovaném roku až do 213 Kč/hod. hrubého. Práce v jednosměnném provozu (pouze ranní směna). 13. plat a 5 dnů dovolené navíc za docházku. Roční odměny za odpracované roky. Sleva na nákup firemních produktů.
Kontakt na tel. od 8:00 do 14:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny