Operátor/ka výroby (Hodonín)

OMNIKA, spol. s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Operátor/ka výroby". Nástupní mzda je 22 500 – 23 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Operátor/ka výroby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 500 – 23 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
OMNIKA, spol. s r.o.
Pánov 3925
69501

Další informace o volném místu

Popis pozice: hledáme pracovníky či pracovnice do výroby na různé pracovní pozice - například balení výrobků na expedici, kompletace dřevěných žaluzií nebo kompletace plisé žaluzii. Některá pracovní místa fungují ve dvousměnném režimu, některá v režimu třísměnném. Při výběrovém řízení Vás ráda provedu naší výrobou a ukážu nabízená volná místa včetně veškerých informací.
Koho hledáme? Spolehlivého kolegu nebo kolegyni, který je ochotný pracovat ve směnném provozu. Nejsou pro nás důležité předchozí zkušenosti, ale požadujeme dochvilnost a ochotu se nové věci naučit. Nástup je možný ihned.
Co Vám můžeme nabídnout? 13. plat. Poukázky Flexi Pass (1x za 3 měsíce). 4 týdny dovolené. 3 dny placeného volna navíc, tzv. sick days. Krásná odpočinková zóna s ovocem (v letních dnech nanuky). Dotovaná strava - můžete si vybrat z 5-ti jídel (cena: 35,- Kč). Příjemné venkovní prostředí. Práce v klidném a čistém prostředí. Svoz firemním autobusem z odpolední a naopak na noční směnu (Hodonín). Drobná pozornost k pracovním a životním výročím. Firemní akce.
Kontakt na tel. 518 321 223 od 7:00 do 15:30 hod, na mail: jobs@omnika.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny