Ostraha prodejny - Penny Market (Veselí nad Moravou)

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí v obci Veselí nad Moravou volnou pracovní pozici "Ostraha prodejny - Penny Market". Nástupní mzda je od 17 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha prodejny - Penny Market
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Veselí nad Moravou
Mzda:
od 17 900 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - Penny Market Veselí nad Moravou
tř. Masarykova 1657
69801

721954166

Další informace o volném místu

Pracoviště: tř. Masarykova 1657, 698 01 Veselí nad Moravou. Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost. Nepravidelný 40 ti hodinový pracovní fond dle požadavku manažera. Uživatelská znalost PC.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme. Možnost práce i na DPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nabízíme:
práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyt, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku. Kontakt tel. 721 954 166, Po-Pá od 9.00 do 16.00 hod., na mail:nabor.centrum@bohemiamarten.cz

Kontakt na zaměstnavatele

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - Penny Market Veselí nad Moravou
Svatava Šašková
721954166
nabor.centrum@bohemiamarten.cz


Poslední změna: před 2 týdny