Personalista/tka (Mutěnice)

Vinařství Mutěnice, s.r.o. nabízí v obci Mutěnice volnou pracovní pozici "Personalista/tka". Nástupní mzda je od 26 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Personalista/tka
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Mutěnice
Mzda:
od 26 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Vinařství Mutěnice, s.r.o.
Údolní 1174
69611

Další informace o volném místu

Požadujeme: SŠ vzdělání (VŠ výhodou), uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel)
o znalost mzdového a personálního systému Pamica, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, znalost pracovněprávní legislativy, zkušenost s HR procesy (nábor, inzerce, hodnocení), praxe na personálním oddělení alespoň 2 roky.
Hlavní náplň práce: zajišťování veškeré personální administrativy vinařských společností (cca 150 zaměstnanců), nábor a výběr zaměstnanců, inzerce, personální agentury, selekce uchazečů, pohovory vyřizování dotací na zaměstnance z ÚP a v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání, vedení personální agendy: tvorba smluv, archivace, zajištění veškerých povinných pravidelných a vstupních prohlídek, povinných školení BOZP, PO apod., příprava podkladů pro mzdové vyúčtování, kontrola docházkového systému, péče o stávající zaměstnance (spolupráce při hodnocení zaměstnanců, motivační systém…).
Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, další zaměstnanecké benefity. Kontakt na tel. od 8:00 do 16:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny