Pomocní skladníci (Hodonín)

SMERO, spol. s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Pomocní skladníci". Nástupní mzda je 17 900 – 19 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pomocní skladníci
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
17 900 – 19 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
SMERO, spol. s r.o. - Hodonín
Velkomoravská 3910/83a
69501

Další informace o volném místu

Právě teď přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pomocné práce do skladu, odkud začíná cesta všech kancelářských potřeb za novými majiteli.
Nástup je možný ihned a práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Pracovní doba od 20 - 30 hodin týdně na zkrácený úvazek, 40 hodin na plný úvazek. Délku úvazku je možné upravit podle potřeby.
Co budete dělat: měně náročné pomocné práce ve skladu, udržovat pořádek ve skladu a v jeho blízkém okolí, chystat krabice pro baliče zboží, balit zboží pro expedici, pomáhat na rampě při příjmu, chystat palety pro zaměstnance příjmu zboží apod.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci: SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci. Mzdu dostanete na účet vždy včas. Příspěvek na stravování. Kartu do obchodního řetězce MAKRO. Výborný kolektiv. Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží atd.
Jaký je náš ideální pomocný pracovník ve skladu: je stejně ochotný jako ostatní SMERáci. Na tuto pozici hledáme OZP nebo OZZ.
Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte kontaktní osobě Lenka Prokešová e-mail prokesova.l@smero.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 5 měsíci