Pracovní terapeut do terapeutické komunity pro léčbu závislostí (Kyjov)

Krok Kyjov, z.ú. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Pracovní terapeut do terapeutické komunity pro léčbu závislostí". Nástupní mzda je 21 000 – 29 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovní terapeut do terapeutické komunity pro léčbu závislostí
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kyjov
Mzda:
21 000 – 29 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Krok Kyjov, z.ú.
třída Komenského 2124/88
69701

Další informace o volném místu

Co vás čeká: vedení pracovní terapie s klienty terapeutické komunity pro léčbu závislostí, činnosti pro vytváření pracovních návyků a dovedností klientů.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: min. ukončené odborné vyučení bez maturity, pracovní zručnosti, technické znalosti, dobrá znalost v minimálně 3 řemeslných dovednostech, ovládání příslušných nástrojů a technik, řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikativnost, schopnost motivovat, předávat, učit, jít příkladem, čistý trestní rejstřík.
Výhodou bude, pokud budete mít / umět: idičský průkaz skupiny B, svářečské dovednosti.
Co vám můžeme nabídnout: pracovní úvazek 1,0 , stabilní zaměstnání a zázemí odborně profilované organizace, spolupracující, zkušený tým kolegů, práci pod supervizí, další vzdělávání a podporu v odborném růstu, práci v přátelském kolektivu a příjemné pracovní prostředí, age friendly přístup, mzda dle dosavadní praxe a vzdělání, možnost osobního ohodnocení, 5 týdnů. dovolené. Kontakt na mail: zajemceopraci@krokkyov.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem