Pracovník/ce Back Office s angličtinou (Hodonín)

TESLUX Lighting s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Pracovník/ce Back Office s angličtinou". Nástupní mzda je 26 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce Back Office s angličtinou
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Hodonín
Mzda:
26 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
TESLUX Lighting s.r.o. - Hodonín
Masná 4460/9

Další informace o volném místu

Co bude náplní práce: komunikace se zahraničními dodavateli, vyřizování objednávek zboží, vyřizování doprav po moři a letadlem, řešení reklamací, vystavování faktur hlídání splatností, management výběrovích řízení. Co očekáváme: znalost AJ na komunikativní úrovni nutná, znalost dalšího světového jazyka vítána, uživatelská znalost MS Windows, přesnost, zodpovědnost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, schopnost vnímání priorit v pracovní činnosti. Co nabízíme: práci v přátelském kolektivu, o který se můžete kdykoliv opřít Jistotu zaměstnání ve stabilní rostoucí firmě, práci v moderní, designové kanceláři, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, příspěvek na stravu. Stravenky.
V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV na mail: konecek@teslux.cz a my Vás budeme kontaktovat pro další informace. Další podrobnosti budou probrány při pracovním pohovoru. Nástup ihned.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem