Pracovník/ce úklidu (Kyjov)

PERFECT pure service, o.p.s. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Pracovník/ce úklidu". Nástupní mzda je od 10 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce úklidu
Obor(y):
Administrativa , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Kyjov
Mzda:
od 10 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední
Adresa pracoviště:
PERFECT pure service, o.p.s. - Kyjovsko

702007073

Další informace o volném místu

Do stále se rozvíjející společnosti hledáme pracovníka na pozici PRACOVNÍK ÚKLIDU. Jedná se o chráněné pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením (invalidní důchod I. a II. stupně). Co u nás budete dělat: jedná se o úklid kancelářských a komerčních prostor, ranní směna 8 - 12 hod. Požadavky: pracovitost, spolehlivost, důslednost, samostatnost.
Co nabízíme: práce na pracovní smlouvu, dobré pracovní podmínky - práce s profesionálními přístroji a přípravky, možnost nákupu čistících přípravků za zvýhodněné ceny, možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu, pravidelná mzda a prémie za kvalitně odvedenou práci, možnost pravidelného vzdělávání. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci. Možnost nástupu ihned, možnost prodloužení pracovní smlouvy.
Kontakt: Kateřina Ostrezy, tel.: 702 007 073 Po-Pá od 8:00 do 13:00 hod, e-mail: personalni@sedova.cz. Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt.

Kontakt na zaměstnavatele

PERFECT pure service, o.p.s. - Kyjovsko
Kyjov

Kateřina Ostrezy
702007073
personalni@sedova.cz


Poslední změna: před 1 týdnem