Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka (Kyjov)

Charita Kyjov nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka". Nástupní mzda je od 19 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kyjov
Mzda:
od 19 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Charita Kyjov
třída Palackého 194/30
69701

776049439

Další informace o volném místu

Na úvazek: 0,875%, tj. 7 hod/den nebo 35 hod/týden. Plánovaný nástup: ihned nebo dle dohody
Jak bude vypadat váš pracovní den: jezdíte do domácností za klienty v Kyjově a okolních obcích, pomáháte lidem s běžnou, každodenní péčí (hygiena, podání stravy, úklid). Pokud je potřeba, doprovázíte klienty k lékařům, na úřady, apod. Jste důležitý spojovací článek mezi klientem a okolním světem.
Nabízíme Vám: zázemí zavedené a stabilní organizace. Zajímavou, pestrou a smysluplnou práci s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti. Zaškolení v činnosti, není nutná praxe. Možnost dalšího osobního rozvoje a profesního vzdelávání. Příspěvek na stravu.Týden dovolené navíc.
Nástupní plat – se odvíjí dle zapocitatelné praxe. Min. nástupní plat: 19 500,- Kc + další ohodnocení dle interních predpisu.
Požadujeme: min. vyucení a kurz pracovníka v sociálních službách (možno absolvovat v průběhu, osvědčení o kurz lze odložit nejpozdeji do 18 mesíců od uzavření smlouvy). Bezúhonnost a zdravotní způusobilost (psychickou a fyzickou odolnost). ŘP sk. B – aktivní řidič.
Práci i o víkendu a svátcích.
Výhodou bude základní znalost práce na PC. Komunikační a empatické schopnosti. Schopnost týmové spolupráce. Ochota učit se novým věcem.
Přihlášky se strucným životopisem zasílejte do 16.1.2022 (včetně):
na e-mail: petra.zalesakova@kyjov.charita.cz
nebo písemně na adresu: Charitní pečovatelská služby Kyjov, tř. Palackého 194/30, 697 01 Kyjov. Kontaktní osoba: Mgr. Petra Zálešáková. Telefon: 776 049 439
Osobní údaje poskytované uchazeči o zaměstnání bude Charita Kyjov zpracovávat pro účely evidence, přípravy podkladů pro výběrová řízení, výběr a přijetí uchazeče do pracovního poměru. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradněk účelu, pro který byly poskytnuty a podobu nezbytně nutnou k dosažení tohoto účelu. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu výběrového řízení a poté po dobu 3 měsíců od získání osobních údajů. Další informace pro subjekty osobních údaju na webu: www.kyjov.charita.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Charita Kyjov
Mgr. Petra Zálešáková
776049439
petra.zalesakova@kyjov.charita.cz


Poslední změna: před 2 týdny