Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče (Dubňany)

Diakonie ČCE - středisko BETLÉM nabízí v obci Dubňany volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Dubňany
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Diakonie ČCE - středisko BETLÉM - Duběnka
Na Trninách 1704
69603

Další informace o volném místu

Hledáme pracovníky pro přímou práci s dospělými lidmi s mentálním postižením a poruchami autistického spektra v domácnosti rodinného domu. Jedná se o Chráněné bydlení Duběnka v Dubňanech, které zahájí provoz od ledna 2023.
Popis pracovní pozice:
Pracovník poskytuje klientům péči a podporu potřebnou k samostatnému životu a podílí se na vytváření podmínek pro zapojení do fungování domácnosti. Doprovází klienty i mimo zařízení - do obchodu, na výlet nebo na volnočasové aktivity (kino, restaurace).
Pracovní doba je rozvržena do denních a nočních směn v nepřetržitém pracovním provozu (tj. včetně sobot, nedělí a svátků). Nástup je možný dle dohody, nejpozději od ledna 2023. 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, vstřícný přístup k zaměstnancům.
V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete strukturovaný životopis na e-mail: personalista@betlem.org. Kontak na tel. 739221390 Po - Pá 7:30 - 15:00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci