Pracovník/ce v sociálních službách pro denní stacionář (Kyjov)

Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách pro denní stacionář". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách pro denní stacionář
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Kyjov
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Centrum sociálních služeb Kyjov
třída Palackého 67/7
69701

603471613

Další informace o volném místu

Obsah práce: provádí přímou práci s uživateli sociálních služeb dle zákona 108/2006 Sb., - zajišťuje pomoc při zvládání běžných úkonů péče o osobu, podílí se na výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, zprostředkovává uživatelům kontakt se společenským prostředím, zpracovává individuální plány uživatel služby, aj., reprezentuje službu navenek.
Kvalifikační předpoklady: odborná způsobilost (dána zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) - střední vzdělání s výučním listem nebo s maturitní zkouškou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách - nepedagogická činnost, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly zdrav. povolání ergoterapeut, příp. sociální pracovník, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost (dokládána výpisem z Rejstříku trestů), zdravotní způsobilost.
Osobnostní předpoklady pracovníků: orientace v přímé práci s cílovou skupinou denního stacionáře, komunikační předpoklady, samostatnost, flexibilita, organizační schopnosti, morální předpoklady, empatie, týmová práce, kreativita, práce na PC - Word, Excel aj., ŘP sk. B výhodou.
Nabízíme: dobré finanční ocenění, s navýšením po 3 měsících o osobní ohodnocení, možnost dalšího sebevzdělávání, pravidelné supervize týmové i individuální, zaměstnání ve stabilní organizaci a dobrém kolektivu.
Zájemci mohou zaslat životopis a motivační dopis spolu se souhlasem s poskytnutím osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů pro účely výběrového řízení, na adresu:
Centrum sociálních služeb Kyjov, p. o. města Kyjova, třída Palackého 67/7, Kyjov, kontaktní osoba:
- PhDr. Jana Trnečková - ředitelka, mob. 603 471 613
- Jaroslava Krpalová - mzdová účetní, tel. 518 389 480
nebo na email: info@css-kyjov.cz
Termín uzávěrky: 20.10.2021 do 13.00 hodin

Kontakt na zaměstnavatele

Centrum sociálních služeb Kyjov
PhDr. Jana Trnečková, MBA, LL.M
603471613
info@css-kyjov.cz


Poslední změna: před 1 týdnem