Přijímací technik (Vracov)

DADOS-AUTOSERVIS, s.r.o. nabízí v obci Vracov volnou pracovní pozici "Přijímací technik". Nástupní mzda je 25 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Přijímací technik
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Vracov
Mzda:
25 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
DADOS-AUTOSERVIS, s.r.o.
Vlkošská 857
69642

777312516

Další informace o volném místu

Nástup dohodou. Společnost DADOS-AUTOSERVIS, s.r.o., zabývající se servisem osobních a užitkových automobilů hledá vhodné kandidáty na pozici Vedoucí pracovník. Baví Vás práce s lidmi? Nemáte problém s prací u počítače? Máte chuť pracovat v mladém kolektivu? Tak hledáme právě Vás. Vedoucí pracovník je denně v kontaktu se zaměstnanci i zákazníky servisu. Dbá na profesionální obsloužení zákazníků, předává jim již hotová vozidla a vystavuje příslušné doklady, tedy zakázkové listy a faktury. Má na starosti tým lidí, kterým je třeba rozdělovat práci a následně ji kontrolovat. Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, samostatnost, spolehlivost, loajalitu, pracovní nasazení, práci na PC (MS Office a IS Pohoda, Caris nebo jiný účetní program), Řidičský průkaz sk. C a E výhodou, praxe v oboru je výhodou,
Nabízíme: možnost zajímavějšího ohodnocení dle parxe, zázemí rozvíjející se společnosti, práci v mladém kolektivu, možnost profesního a odborného růstu. Nástup ihned/dohodou. Výše mzdy se odvíjí od výše praxe.
Své životopisy zasílejte na adresu info@dados-autoservis.cz

Kontakt na zaměstnavatele

DADOS-AUTOSERVIS, s.r.o.
Personální odd.
777312516
info@dados-autoservis.cz


Poslední změna: před 1 měsícem