Přípravář/ka výrobní dokumentace (Veselí nad Moravou)

SUN SYSTEM s.r.o. nabízí v obci Veselí nad Moravou volnou pracovní pozici "Přípravář/ka výrobní dokumentace". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Přípravář/ka výrobní dokumentace
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Veselí nad Moravou
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SUN SYSTEM s.r.o. - provozovna
tř. Masarykova 1195
69801

725994991

Další informace o volném místu

Požadujeme: požadujeme znalost práce s programem Inventor, uživatelská znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel, aj.),výhodou znalost práce s Google Suite a Stormware Pohoda, zkušenosti ve výrobní firmě se zaměřením na kovovýrobu výhodou, týmová práce, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost.
Náplní práce je příprava výrobní dokumentace, která slouží pro kompletní výrobu produktů hliníkových bran, branek, plotů a dalších produktů. Budete zpracovávat přijaté objednávky od obchodního týmu a od dalších obchodních partnerů z tuzemska i zahraničí. Na této pozici budete komunikovat s obchodními partnery a vedoucím výroby. K této pozici patří drobná administrativní činnost a součinnost s potřebami vedoucího a celé vyroby.
Nabízíme: nástupní plat 25.000 Kč po dobu 3 měsíců, po zapracování platové ohodnocení 30.000 - 35.000 Kč, nový služební telefon s neomezeným paušálem a datovým balíčkem, nový služební počítač s potřebným softwarem, příspěvek na stravování, příspěvky na kurzy a školení vhodné pro další pracovní uplatnění, možnost dalšího profesního růstu.
Prosíme o zaslání životopisu na mail: ukas@sunsystem.cz
Odesláním své žádosti potvrzujete, že souhlasíte se zařazením Vašeho životopisu do aktuální databáze SUN SYSTEM, s.r.o., a v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů vyslovujete souhlas se zpracováním osobních údajů, a to výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání, a to na dobu do písemného odvolání souhlasu.

Kontakt na zaměstnavatele

SUN SYSTEM s.r.o. - provozovna
Lukáš Mičo
725994991
lukas@sunsystem.cz


Poslední změna: před 2 týdny