Prodavač/ka - florista/tka (Kyjov)

FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Prodavač/ka - florista/tka". Nástupní mzda je 30 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Prodavač/ka - florista/tka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Kyjov
Mzda:
30 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. - Kyjov
Svatoborská 1379/104
69701

Další informace o volném místu

Do květinářství hledáme zájemce s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou-uchazeče/čky si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měl uchazeč/ka vztah ke květinám a práce s květinami byl/a pro ni koníčkem.
Požadujeme: do této prodejny hledáme opravdu jen zodpovědné zájemce, kteří jsou zvyklí pracovat v rychlém tempu a nebojí se práce. Práce je nadstandartně ohodnocená, platové ohodnocení je závislé na výsledcích. Jedná se o náročnější práci, která musí bavit, proto životopisy zasílejte pouze zájemci vážným zájmem, kteří splňují výše zmíněné požadavky.
Úsměv profesionalitu, zodpovědnost a chuť se učit novým věcem a stále se rozvíjet. Minimálně středoškolské vzdělání. Samostatnost. Kreativní myšlení. Schopnost jednat s lidmi. Základní znalost PC.
Co Vás u nás čeká: přátelské prostředí, ve kterém se může stále učit a zdokonalovat ve vazbě i v aranžmá. Víme, jak je důležité se profesně posouvat, proto sledujeme nejnovější trendy ve floristice - rádi Vám je předáme, ale zájem a přehled čekáme i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky. Stereotyp u nás nenajdete - vždy je co dělat a v čem se posouvat.
Výrazné výkonnostní prémie:
1. V případě splnění limitu tržeb obdržíte procento z tržby
2. Při plnění odpisů řezaných květin
3. Při plnění odpisů hrnkových květin
4. Soutěže na větší svátky (odměny dle výsledků prodejny)
Víkendové příplatky a příplatky za svátky, věrnostní prémie, 30% sleva na veškerý sortiment, roční příspěvek na dovolenou až do výše 10.000,- Kč, příspěvek na dopravu (v případě, že dojíždíte).
Kontakt na tel. Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem