Prodavačka/floristka (Kyjov)

FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Prodavačka/floristka". Nástupní mzda je 30 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Prodavačka/floristka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Kyjov
Mzda:
30 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. - Kyjov
Svatoborská 1379/104
69701

Další informace o volném místu

Do květinářství hledáme novou kolegyni s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou-uchazečky si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měla uchazeč/ka vztah ke květinám a práce s květinami byla pro ni koníčkem.
Požadujeme minimální středoškolské vzdělání, zodpovědný přístup s chutí se učit novým věcem a stále se rozvíjet,samostatnost,kreativní myšlení,schopnost jednat s lidmi,základní znalost PC. Co Vás u nás čeká:přátelské prostředí,ve kterém se můžete stále učit a zdokonalovat ve vazbě a aranžmá.Sledujeme nejnovější trendy ve floristice a rádi Vám je předáme ,ale zájem čekáme i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky.Stereotyp u nás nenajdete-vždy je co dělat a v čem se posouvat. Výrazné výkonnostní prémie podle výsledků, v případě splnění limitu tržeb obdržíte procenta z tržeb, při plnění odpisů řezaných i hrnkových květin,soutěže na větší svátky(odměny dle výsledků prodejny) Prémie nemají ohraničený strop.Dále nabízíme věrnostní prémie, 30 % sleva na veškerý sortiment, roční příspěvek na dovolenou až do výše 10 000 Kč, příspěvek na dopravu (v případě, že dojíždíte). Kontakt na tel. 605 078 810 Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod, na mail: florcentrum@florcentrum.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 6 dny