Produkční, programový a kulturně výchovný pracovník/ce (Hodonín)

Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Produkční, programový a kulturně výchovný pracovník/ce". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Produkční, programový a kulturně výchovný pracovník/ce
Obor(y):
Kultura a sport
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace
Horní Valy 3747/6
69501

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: agenturní činnost, včetně zajištění smluvních vztahů s umělci a vyřízení autorských poplatků, zajištění realizace pořadů dle smluv, příprava ekonomické rozvahy chystaných pořadů a akcí; zpracování a předání podkladů, vyplývajících ze smluvních vztahů a objednávek k vyřízení ekonomickému oddělení (objednávky, příkazy k fakturaci, výplaty honoráře, spolupráce při vyúčtování); zpracovávání a zasílání přehledu měsíčních programů, zadávání grafické výroby, zasílání informací o akcích do lokálních tištěných médiích, spolupráce s pracovníkem na předprodej vstupenek (určení kapacity sálu, termíny prodeje apod.); spolupráce s oddělením provozu při přípravě a zajištění pořadů; zpracování statistických výkazů; zpracování ekonomického vyhodnocení pořádaných akcí; shromažďování podkladů pro účtování dotací na kulturní akce.
Další požadavky: komunikační a organizační schopnosti, asertivní jednání, zodpovědnost, spolehlivost, systematičnost, schopnost samostatné i týmové práce velmi dobrá práce na PC.
25 dní dovolené, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba, služební telefon a notebook. Životopisy zasílat na mail: hajkova@dkhodonin.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem