Programátor pro aplikační a databázově orientovaný vývoj informačních systémů v oboru knihoven a paměťových institucí (Hodonín)

Cosmotron Bohemia, s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Programátor pro aplikační a databázově orientovaný vývoj informačních systémů v oboru knihoven a paměťových institucí". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Programátor pro aplikační a databázově orientovaný vývoj informačních systémů v oboru knihoven a paměťových institucí
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Cosmotron Bohemia, s.r.o.
Pančava 415/11
69501

Další informace o volném místu

Kvalifikační předpoklady: vzdělání VŠ, znalost webových technologií, HTML, CSS, XML, JSON, Javascript, REST, objektových technologií, Java, verzovacích systémů (SVN, Git), páce s databázemi SQL i noSQL.
Výhodou je znalost: metodik testování a tvorby dokumentace, problematiky metadatových schémat, praxe v oboru je vítána.
Osobnostní předpoklady: aktivní přístup k řešení problémů, schopnost analytického myšlení,
zájem o nové technologie a další vzdělávání, spolehlivost, důkladnost, samostatnost při řešení úkolů, schopnost a ochota práce v týmu, schopnost plně rozumět technické angličtině.
Nabízíme: doplňování znalostí v oboru formou účasti na školeních a odborných akcích, odborný růst, práci na zajímavých výzkumných a rozvojových projektech, práci v přátelském kolektivu, ve stabilní renomované společnosti, práci z domu (po zaškolení a nutném zapracovaní), zabezpečení ubytování v průběhu zaškolení a zapracování. Kontakt na mail: sasinova@cosmotron.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem