Projektant/ka elektro + měření a regulace (Hodonín)

Air Technology s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Projektant/ka elektro + měření a regulace". Nástupní mzda je 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Projektant/ka elektro + měření a regulace
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Bakalářské
Adresa pracoviště:
Air Technology s.r.o.
Čajkovského 4235
695 01 Hodonín 1

+420 774 017 139

Další informace o volném místu

Pracoviště: Čajkovského 4235/47, 695 01 Hodonín. Náplň práce: technické a projekční činnosti na podporu průzkumu a koncepční práce v elektrotechnice, vypracování a schvalování projektové dokumentace v programu ePlan, vypracování studií, nabídek, typizačních podkladů, příprava stavebních podkladů REVIT a modelů / rodiny, trasování ELE, prostorové návrhy rozvaděčů i jiných zařízení, spolupráce při výstavbě a realizaci díla, odborná a prezentační činnost (konference, technická jednání).
Požadujeme: VŠ vzdělání (Bc. nebo vyšší) v oboru elektrotechnika, technika prostředí staveb, průmyslová automatizace nebo příbuzné, vysokou efektivitu při práci s počítačem a počítačovými nástroji pro projektanty, zájem o práci v oblasti slaboproudu a řídicích systémů s přesahem do programování průmyslových systémů, alespoň pasivně cizí jazyk - na technické úrovni pro porozumění návodům a datovým listům - nejlépe AJ a/nebo NJ, spolehlivost, odpovědnost, řidičský průkaz skupiny B, praxe v oboru výhodou, přijmeme však i schopného absolventa, za adekvátní mzdu, občasné výjezdy na stavbu, zaměření, konzultace technického řešení, uvádění zařízení do provozu, podpora servisu - po území ČR. Nabízíme: mimořádné finanční ohodnocení (vč. podílu na zisku zakázek), práce na zajímavých projektech, kontakt s technologickými společnostmi, ve zdravotnictví, automotive, v datových centrech aj., zaškolení na platformu ePlan, zaškolení na průmyslovou automatizační platformu SIEMENS, dlouhodobé zajímavé zaměstnání, zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností, karierní růst, firemní školení, služební telefon, PC, možnost homeoffice, pružná pracovní doba, lidský přístup, 2 dny sick days, příspěvky na sport a relaxaci . Kontakt osobně, na tel. 774 017 139, na mail: kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Zdeňka Ořeská
+420 774 017 139
kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 6.2.2019