Psycholog/žka v Centru duševního zdraví (Kyjov)

Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Psycholog/žka v Centru duševního zdraví". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Psycholog/žka v Centru duševního zdraví
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kyjov
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s. - Kyjov
Urbanova 625/8
69701

Další informace o volném místu

Psycholog v Centru duševního zdraví. Budete součástí multidisciplinárního týmu Sociálně-psychiatrického centra-Fénix, o.p.s. Co vás čeká? Vytváření terapeutických plánů klientů a jejich hodnocení ve spolupráci s kolegy. Poskytování konzultací a supervizí ostatním členům týmu." Spolupráce s odborníky z oblasti psychiatrie a psychologie, spolupráce s dalšími zdravotnickými profesemi a návaznými sociálními službami v regionu. Jaké znalosti, dovednosti a schopnosti byste měli mít: Ukončené magisterské studium v oboru psychologie. Odborná způsobilost k výkonu povolání ve zdravotnictví. Zájem o atestaci v oboru klinické psychologie . Zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním (zejména problematiky psychotických onemocnění).
Psychoterapeutický výcvik (alespoň započatý). Respekt ke klientům a jejich zkušenostem
Chuť jít vstříc moderním trendům v péči o duševní zdraví. Inovativního ducha, odhodlání a vnímat věci z více úhlů pohledu. Schopnost pracovat v týmu.Co vám můžeme nabídnout :
Netradiční práci plnou nových výzev. Práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu. Nástup dle vzájemné dohody. Práci, která dává smysl v prostředí zaměřeném na "recovery" přístup. Podporu akreditovaného odborného vzdělávání, stáží a další rozvojové aktivity.
Pravidelnou týmovou supervizi. Dovolenou 5 týdnů. Nástupní plat od 30. tisíc Místo výkonu práce Kyjov a okolí. Vaše životopisy a motivační dopisy zasílejte na radka.galan@yahoo.com

Kontakt na zaměstnavatele

Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s. - Kyjov
Radka Galanová
radka.galan@yahoo.com


Poslední změna: před 1 měsícem