Referent/ka e-shopu (Ratíškovice)

MACEK a SYN, s.r.o. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Referent/ka e-shopu". Nástupní mzda je 20 000–30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka e-shopu
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
20 000–30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Za Mlýnem 1418
696 02 Ratíškovice

Další informace o volném místu

Pracoviště: Ratíškovice.
Požadujeme: uživatelská znalost práce na PC, základní znalost / přehled o účetních dokladech (objednávka, pokladní doklad, faktura, skladové hospodářství = příjemka / výdejka), aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost.
Poznámka: znalost NJ a všeobecné znalosti z účetních programů uvítáme, ale nevyžadujeme!
Nabízíme: nástup možný ihned, vhodné pro absolventy nebo matky na rodičovské dovolené = možnost kratšího úvazku,stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč, rádi tě zaškolíme, příspěvek na stravování, čtyři týdny dovolené.
Pracovní náplň: vystavování objednávek, příjem / výdej zboží, doplňování sortimentu do regálů a oceňování zboží, správa e-shopu v CZ a DE (např. zakládání produktů, vkládání fotek apod.), vychystání zboží pro montážní skupiny, pomocné práce spojené s administrativou e-shopu a skladu, komunikace s ostatními odděleními ve společnosti.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Referent/ka e-shopu na e-mail: krizova@macekasyn.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Miroslava Křížová
krizova@macekasyn.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 16.1.2020