Referent/a stavebního úřadu (Kyjov)

Město KYJOV nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Referent/a stavebního úřadu". Nástupní mzda je 24 100 – 34 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/a stavebního úřadu
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Kyjov
Mzda:
24 100 – 34 240 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Kyjov
Masarykovo náměstí 30/1
69701

Další informace o volném místu

Popis pracovní činnosti: zajišťování odborných agend na úseku územního rozhodování a stavebního řádu, např. ve věcech umístění, povolení, kolaudace a odstranění staveb, sankcí.
Platové zařazení: tř. 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Termín nástupu: dohodou po ukončení VŘ - pracovní poměr na dobu neurčitou
Předpoklady a požadavky: předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb. (bezúhonnost, občanství ČR, způsobilost k právním úkonům, ovládání jednacího jazyka, další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem).
Podmínkou vzdělání: VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo VOŠ v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo SŠ vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví, znalost práce s PC - Word, Excel, PowerPoint, Internet, řidičské oprávnění skupiny B - připravenost k řízení, vysoké pracovní nasazení, umění jednat s lidmi (komunikační dovednosti), ochota dále se vzdělávat.
Požadované doklady: přihláška do výběrového řízení (ke stažení na stránkách města v sekci Volná místa), strukturovaný životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce), ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 4 hrazené sick days, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na kulturní akce, zvýhodněný firemní tarif mobilního operátora.
Obálku s výše uvedenými doklady označenou slovy "Výběrové řízení - referent/ka stavební úřadu NEOTVÍRAT" doručte na podatelnu úřadu nebo poštou na adresu: Městský úřad Kyjov, Personální útvar, Masarykovo nám. 30/1, 697 01 Kyjov. Do výběrového řízení budou zařazeny přihlášky doručené nejpozději do 27. 6. 2022 do 17:00 hod. Další informace podá vedoucí odboru stavebního úřadu Ing. Jindřich Baturný - tel. 518 697 540 nebo personalistka úřadu
Mgr. Pavlína Luklová - tel: 518 697 414.
Tajemník MěÚ Kyjov si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit nebo nevybrat žádného uchazeče.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny