Referent/ka odboru rozvoje města pro oblast - koncepční příprava (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Referent/ka odboru rozvoje města pro oblast - koncepční příprava". Nástupní mzda je 21 800 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka odboru rozvoje města pro oblast - koncepční příprava
Obor(y):
Management
Obec:
Hodonín
Mzda:
21 800 – 31 240 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

518316291

Další informace o volném místu

Požadavek - VŠ vzdělání (Bc., Ing.) stavebního směru nebo VOŠ vzdělání stavebního směru, nebo SŠ vzdělání stavebního směru a minimálně 3 roky praxe ve stavebnictví
Veškeré podklady, které je potřeba k účasti na VŘ doložit, jsou uvedeny na www.hodonin.eu - sekce Město- MěÚ - sekce MěÚ - sekce volná pracovní místa.
Náplň práce: zajišťování přípravy koncepčních projektových dokumentací pro plánované investice města. Předmětem je obstarání podkladů, zajištění výběru dodavatele a koordinace prací vedoucích k pořízení daného koncepčního dokumentu, jež bude závazným podkladem pro podrobnější projekční práce. Zajišťování přípravy urbanisticky a architektonicky významných projektů, u nichž zadání projekčních prací probíhá formou architektonické soutěže.
Náborový příspěvek ve výši 100.000 Kč, výplata náborového příspěvku je vázána tříměsíční zkušební dobou a závazkem pracovního poměru v délce trvání čtyř let. Stravenky v hodnotě 100 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních, životních výročích a narození dítěte, účast zdarma v jazykových kurzech, apod.
Výběrové bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele

Město Hodonín - pracoviště
Ing. Dalibor Novák
518316291
novak.dalibor@muhodonin.cz


Poslední změna: před 1 měsícem