Referent/ka odboru životního prostředí - státní správa lesů a myslivosti (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Referent/ka odboru životního prostředí - státní správa lesů a myslivosti". Nástupní mzda je 22 600 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka odboru životního prostředí - státní správa lesů a myslivosti
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 600 – 31 240 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

Požadavek - VŠ vzdělání (Bc., Ing.) výhoda se zaměřením na životní prostředí nebo enviromentální inženýrství, nebo VOŠ vzdělání - výhoda zaměření na životní prostředí nebo enviromentální inženýrství, nebo SŠ vzdělání v oblasti životního prostředí.
Veškeré podklady, které je potřeba k účasti na VŘ doložit, jsou uvedeny na www.hodonin.eu - napravo záložka - nabídka zaměstnání.
Náplň práce: výkon přenesené působnosti státní správy na úřadu obce s rozšířenou působností, a to podle zákona o lesích, zákona o ochraně zemědělského půdního fondu a právních předpisů související.
Stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních, životních výročích a narození dítěte, účast zdarma v jazykových kurzech, apod. Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem