Referent/ka realizace zakázek (Hodonín)

Parket koncept s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Referent/ka realizace zakázek". Nástupní mzda je 26 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka realizace zakázek
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Hodonín
Mzda:
26 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Parket koncept s.r.o.
Brněnská 3163/38
69501

518351005

Další informace o volném místu

Do našeho týmu hledáme člověka na pozici: REFERENT/KA REALIZACE ZAKÁZEK, Rád/a komunikujete s lidmi? - Dokážete se soustředit na více věcí najednou? Máte potřebu mít ve věcech přehled a pořádek? Dokážete se orientovat ve velkém množství dat a informací?
Pokud je Vaše odpověď 4x "ano", možná hledáme právě vás! Na co se u nás můžete těšit?
Stanete se pevným bodem pro naše zákazníky. Provedete je celým procesem realizace zakázky (od objednávky po její dodání na místo určení). Budete jejich přítelem na telefonu, a budete zodpovědný/á za to, že se při kontaktu s námi budou cítit jako "v bavlnce". Samozřejmě ne vždy jde vše hladce a občas se musíte vypořádat s tlakem ze strany zákazníků. Co k tomu budete potřebovat? Dobré výsledky v předchozích aktivitách (práce, brigáda, praxe) Ochotu vzdělávat se v našem sortimentu ,Uživatelskou znalost MS Office .Jestliže si budeme rozumět a domluvíme se na spolupráci, můžete se těšit na různorodé úkoly, díky nimž každý den bude trochu jiný. S námi se rozhodně nudit nebudete. Stanete se součástí malého týmu lidí, který si zakládá na vstřícných a otevřených vztazích. Navíc za sebou můžete vidět hmatatelné výsledky své práce a úsměvy na tváři našich spokojených zákazníků. Zaujala Vás tato nabídka a chcete se k nám přidat? Pokud ano, zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na email: haltmar@parketkoncept.cz. Stravenkový paušál, školení.

Kontakt na zaměstnavatele

Parket koncept s.r.o.
Vilém Haltmar
518351005
haltmar@parketkoncept.cz


Poslední změna: před 1 měsícem