Referent/ka skladu (Hodonín)

OMNIKA, spol. s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Referent/ka skladu". Nástupní mzda je 21 800 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka skladu
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
21 800 – 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
OMNIKA, spol. s r.o.
Pánov 3925
69501

Další informace o volném místu

Co Vás u nás čeká a nemine? Administrativní činnost a práce v interním systému K2. Zpracování objednávek a jejich zadávání do systému. Fyzický i systémový příjem či výdej zboží a materiálu. Provádění nákupu, vyzvedávání materiálu a zboží. Eviduje reklamace a spolupracuje na jejich řešení. Řešení vzniklých problémů při skladování a přepravě.
Jaké znalosti od Vás potřebujeme? Středoškolské vzdělání. Pokročilá znalost práce na počítači. Řidičský průkaz skupiny B. Spolehlivost, zodpovědnost. Orientace v evidenci zboží a materiálu, dodacích listech a přepravních dokumentech výhodou (není to však podmínkou).
A co za Vaši výbornou práci dostanete? 13. mzdu. Poukázky Flexi Pass (1x za 3 měsíce). Odpočinková zóna s ovocem a cukrovinkami . Příjemné venkovní prostředí. Dotovaná strava - můžete si vybrat z 5-ti jídel (cena: 30,- Kč). 20 dnů dovolené. 3 dny placeného volna navíc, tzv. sick days. Práce na jednu směnu - od 6:00 do 14:30 hodin. Drobná pozornost k pracovním a životním výročím. Firemní akce. Kontakt na tel. 602 569 003 od 7:00 do 15:30 hod, na mail: jobs@omnika.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny