Referent/ka stavebního úřadu (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Referent/ka stavebního úřadu". Nástupní mzda je 24 000 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka stavebního úřadu
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
24 000 – 31 240 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

VŠ vzdělání (Ing., Bc.) ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právního.VOŠ vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe ve stavebnictví, nebo SŠ vzdělání stavebniho směru a 3 roky praxe ve stavebnictví.( Vhodné i pro studenta/ku v posledním ročníku VŠ stavebního směru).
Náplň práce: Provádí veškeré činnosti dle stavebního vč. souvisejících právních předpisů při povolování a umísťování staveb, kolaudaci staveb vč. vydávání rozhodnutí; v přenesené působnosti výkon státní správy v oblasti stavebního zákona pro správní obvod obce s rozšířenou působností Hodonín včetně. Více na www.hodonin.eu - v pravém sloupci - Nabídka zaměstnání. Stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte, možnost bezplatné výuky v jazykových kurzech, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance, apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem