Referent/ka stavebního úřadu (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Referent/ka stavebního úřadu". Nástupní mzda je 21 800 – 26 830 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka stavebního úřadu
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
21 800 – 26 830 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

SŠ vzdělání s maturitou (praxe ve veřejné správě výhodou).
Náplň práce: zajišťuje agendu registru územní identifikace, adres a nemovitostí (dále jen RÚIAN), zadává, ruší a upravuje údaje v RÚIAN. Zajišťuje dílčí agendy pro výkon obecného stavebního úřadu, zajišťuje administrativu obecného stavebního úřadu, včetně podatelny a pokladny. Samostatně sepisuje podání, žádosti a ústní prohlášení občanů nebo účastníků řízení. V oblasti samostatné působnosti přiděluje čísla popisná a orientační budovám v katastrálním území Hodonín a provádí kontrolu jejich označení.
Stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte, možnost bezplatné výuky v jazykových kurzech, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance, apod. Výběrové řízení bude stanoveno po ukončdní vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny