Referent/ka úseku MTZ (Hodonín)

Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Referent/ka úseku MTZ". Nástupní mzda je 16 350 – 16 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka úseku MTZ
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
16 350 – 16 500 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně - 03
Lipová alej 3161/2

Další informace o volném místu

Požadavky na uchazeče/uchazečky o pozici Referent/ka úseku MTZ: dokončené SŠ vzdělání nebo vyučen(a) v technickém oboru, zodpovědnost a spolehlivost, organizační zdatnost, schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a pečlivost, flexibilita, cílevědomost, loajálnost, empatie a ochota pomoct, schopnost orientace na výsledek s motivací dotahovat věci do konce a v daném termínu, technické myšlení a dovednost číst technickou dokumentaci výhodou, ochota učit se novým věcem, schopnost motivovat lidi, řidičský průkaz sk. B s praxí.
Náplň práce: administrativní činnost v rámci MTZ, skladování a evidence inventáře, evidence a archivace ve skladovém hospodářství-vedení skladu, zprostředkování servisu zařízení prodejen i třetí osobou. Sabilizační příspěvek, zaměstnání v prosperující české firmě, moderní pracovní prostředí, stravenkový paušál, penzijní připojištění, služební MT i pro soukromé použití, odměny při pracovních a životních výročích, systém firemního vzdělávání, aj.
Životopis zašlete prosím na e-mail: brhel.frantisek@jednota-hodonin.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny