Referent/referentka v oddělení hygieny práce (Hodonín)

Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Referent/referentka v oddělení hygieny práce". Nástupní mzda je 22 980 – 33 790 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/referentka v oddělení hygieny práce
Obor(y):
Obrana a ochrana , Zdravotnictví
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 980 – 33 790 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně - Územní pracoviště Hodonín
Plucárna 3560/1
69501

Další informace o volném místu

Požadujeme: minimální stupeň vzdělání - vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu, základní znalost legislativy v oblasti ochrany zdraví při práci (především zákon č. 258/2000 Sb. a jeho prováděcí předpisy), asertivní komunikační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, schopnost práce v terénu, trestní bezúhonnost, ŘP sk. "B".
Náplň práce: zaměřena na posuzování rizik ohrožení zdraví při práci, opatření k ochraně zdraví při činnostech souvisejících s expozicí hluku, vibracím, chemickým látkám, fyzické zátěži, chladu, teplu a ostatním faktorům pracovního prostředí, dozor nad plněním povinností stanovených k ochraně zdraví při práci, v posuzování projektových dokumentací pracovišť, kontrola pracovišť z hlediska možného ohrožení zdraví pracovníků, vyřizování podnětů.
Zvláštní příplatek, osobní příplatek po zkušební době, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, 1 den zařízení osobních záležitostí, stravenky, po zkušební době - služební mobil s datovým tarifem. Strukturovaný životopis zaslat na mail: miroslav.dolezal@khsbrno.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny