Řidič/ka dodávky do 3,5 t (Hodonín)

SMERO, spol. s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Řidič/ka dodávky do 3,5 t". Nástupní mzda je 22 000 – 26 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Řidič/ka dodávky do 3,5 t
Obor(y):
Doprava
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 000 – 26 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
SMERO, spol. s r.o. - Hodonín
Velkomoravská 3910/83a
69501

Další informace o volném místu

Právě teď hledáme nového člověka, který dokáže včas a s úsměvem přivézt kancelářské potřeby jejich novým majitelům v okresech Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště a Zlín.
Nástup je možný ihned a pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.
Co budete dělat: pracovní den začnete v 6:00 u skladu, kde si do auta naložíte zboží. Pak vás čeká závoz k prvnímu zákazníkovi a dalším podle naplánované trasy. Vyložení zboží a komunikace se zákazníkem je nejdůležitějším bodem práce řidiče ve SMERU - naše motto je: "Včas a s úsměvem."
Co nabízíme za dobře odvedenou práci: SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek. Mzdu dostanete vždy včas. Pro začátek se můžete těšit na 22 000 - 25 000 Kč hrubého. Příspěvek na stravování. Kartu do obchodního řetězce MAKRO. Volné víkendy. Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.
Jaký je náš ideální řidič/ka: má řidičský průkaz skupiny B a základní znalost PC. Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci. Umí komunikovat se zákazníky. Vůbec nevadí, když jste OZZ/OZP.
Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte kontaktní osobě Lenka Prokešová e-mail prokesova.l@smero.cz

Kontakt na zaměstnavatele

SMERO, spol. s r.o. - Hodonín
Lenka Prokešová
prokesova.l@smero.cz


Poslední změna: před 1 měsícem