Servisní technik (Ratíškovice)

MACEK a SYN, s.r.o. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Servisní technik". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Servisní technik
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Za Mlýnem 1418
69602

Další informace o volném místu

Požadujeme: technické myšlení, manuální zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost, ŘP sk. B, časová flexibilita v sezónním období, znalost NJ výhodou.
Poznámka: všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství, uvítáme, ale nevyžadujeme!
Nabízíme: úvazek na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč, příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest, časový fond, 4 týdny dovolené, rádi tě zaškolíme.
Pracovní náplň: zajistit příslušný servis a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků, zabezpečení servisní činnosti , provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků, uvedení do provozu.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Servisní technik na e-mail: krizova@macekasyn.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Bc. Miroslava Křížová
krizova@macekasyn.cz


Poslední změna: před 1 měsícem