Servisní technik - oblast Čechy a Moravskoslezký kraj (Hodonín)

Air Technology s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Servisní technik - oblast Čechy a Moravskoslezký kraj". Nástupní mzda je 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Servisní technik - oblast Čechy a Moravskoslezký kraj
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Air Technology s.r.o.
Čajkovského 4235
695 01 Hodonín 1

+420 774 017 139

Další informace o volném místu

Pracoviště: Čajkovského 4235/47, 695 01 Hodonín.
Náplň práce: kontrola funkce zařízení, kontrola provedených prací na klimatizačních zařízeních v čistém průmyslu, malá administrativa související se servisem.
Požadujeme: VL nebo SŠ v oboru elektro slaboproud nebo chladící technika, TZB, ŘP sk. B, schopnost přijímat novinky a učit se jim - spolehlivost, samostatnost i práce v týmu, schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou.
Výhody, nikoli podmínky: elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50/§6 - vyučení v oboru výhodou, praxe v oboru chlazení nebo praxe v tomto oboru vítána, oprávnění pro zacházení s chladivy
Nabízíme: mimořádné hodnocení aktivity a iniciativy (možnost podílu na zakázkách), dlouholeté zajímavé zaměstnání, možnost i částečného úvazku, zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností (interní technická a manažerská školení), stabilní sympatický pracovní kolektiv, možnost praxe a zácviku v dalších odbornostech dle Vašeho zájmu, cestovní náhrady, 2 dny sick days, lidský přístup k pracovní době, příspěvky na sport a relaxaci.
Kontakt osobně, na tel. 774 017 139, na mail: kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Zdeňka Ořeská
+420 774 017 139
kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 7.2.2019