Fakturant/ka - asistent/ka nákupu a prodeje (Hodonín)

MOTOMAX, s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Fakturant/ka - asistent/ka nákupu a prodeje". Nástupní mzda je 22 000 – 27 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Fakturant/ka - asistent/ka nákupu a prodeje
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 000 – 27 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MOTOMAX, s.r.o.
Anenská 405/7
69501

Další informace o volném místu

Nabízíme pracovní příležitost v naší společnosti s dlouholetou tradicí a pevným zázemím na pozici fakturant/fakturantka - asistent nákupu a prodeje.
Co požadujeme: znalost problematiky evidence skladového hospodářství a fakturace, alespoň základní znalost účetních vztahů a jejich souvislostí, obecná znalost zákona o DPH, praxe nebo vzdělání ekonomického zaměření, odpovědný přístup k práci, svědomitost a pečlivost, Anglický jazyk psanou i mluvenou formou, rychlost, perfekcionismus, příjemné vystupování, kamarádskost, dochvilnost, normální uvažování, dobrou náladu a smysl pro humor, férovost, kolektivní jednání, ŘP.
Co nabízíme: příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, možnost seberealizace, 21 dní dovolené, jednosměnný provoz, své pracovní prostředí, dobrý kolektiv, teplé a čisté prostředí, pravidelný výplatní den.
Náplní práce je výdej a fakturace vydaného zboží, zpracování přijmu, vedení pokladny, komunikace se zákazníky. Další důležitou částí této pracovní pozice je komunikace s dodavateli v zahraničí v anglickém jazyce převážně psanou formou, občas mluvenou formou.
Náš kolektiv a vzájemné přátelství je dlouholeté, nechceme mezi sebe někoho, kdo to nemyslí vážně. "Dělejme třeba nejnepatrnější věc na světě, ale dělejme ji nejlépe."
Kontakt na mail: moto@motomax.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny